Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm
Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm

KONTAKT:   +48 669 67 57 47  
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komputer, którego używamy do pracy, współpracuje z wieloma urządzeniami jednocześnie. Jeśli nie są one bezprzewodowe, często brakuje wystarczającej liczby portów USB, aby w tej samej chwili podłączyć drukarkę, pamięć pendrive, przenośny dysk, chłodzący wiatraczek, itd. Mamy na to rozwiązanie - hub USB z nadrukiem logo firmy. Każdy rozgałęziacz znakomicie sprawdzi się w biurze u Państwa kontrahenta, zaś dzięki nadrukowi logo na obudowie gadżetu, użytkownicy nabiorą przekonania o biznesowej elastyczności i niezawodności Waszej marki. Proponujemy akcesoria z dwoma lub czterema slotami USB, w bardzo oryginalnych formach - śmiesznego ludzika, mini-samochodu, czy też podgrzewanej podstawki pod biurowy kubek z gorącą kawą. Wśród dostępnych akcesoriów znajdziecie Państwo rozgałęziacz, który idealnie oddaje charakter Waszej firmy oraz komponuje się z koncepcją biznesowego wizerunku.

Szybki kontakt
Dział sprzedaży

tel.: +48 669 67 57 47
Email: biuro@giftyonline.pl

Dane firmy:
B&D Consulting
Srebrzyszcze, ul. Dorohuska 28
22-100 Chełm

NIP: 9111868976
REGON: 061532465

© 2013 giftyonline.pl All Rights Reserved.

giftyonline.pl Designed & Developed by 

  • Wyślij zapytanie na biuro@giftyonline.pl
  • Wskaż produkty oraz ilości.
  • Dołącz poglądowe logo do zapytania.
  • Przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację.
  • Zaakceptuj ofertę, zamów i oczekuj na dostawę.

telefon kontaktowy:
+48 669 67 57 47

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Jak zamawiać?  

W celu uzyskania wyceny dla interesującej Państwa ilości wybranego produktu, bądź opcji produktu z nadrukiem firmowym, prosimy o kontakt mailowy biuro@giftyonline.pl lub telefoniczny pod numerem +48 669 67 57 47

Kontakt