Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm
Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm

KONTAKT:   +48 669 67 57 47  
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Cyfrowa ramka na zdjęcia będzie wyjątkowym prezentem firmowym dla klientów, którzy chcą mieć w zasięgu wzroku wspomnienia utrwalone na fotografiach. Część naszych akcesoriów posiada możliwość wyświetlania tylko zdjęć, a bardziej zaawansowane modele mogą również odtwarzać muzykę i filmy. Specjalnie dla Państwa zapewniamy wiele modeli nowoczesnych, elektronicznych ramek z wbudowana pamięcią bądź na karty SD, zaś nadruk firmowego logo możemy wykonać na obydwu stronach obudowy każdego z cyfrowych gadżetów. Z pewnością znajdziecie wśród nich akcesoria, które swoim designem nawiązują do wizerunku Waszej firmy! W naszym asortymencie znalazły się gifty o różnych rozmiarach - od małego breloka do kluczy z ramką, po sprzęt o przekątnej 9,7 cala - wszystkie z nich zapewnią doskonałą jakość obrazu.

W celu uzyskania wyceny dla interesującej Państwa ilości wybranego produktu, bądź opcji produktu z nadrukiem firmowym, prosimy o kontakt mailowy biuro@giftyonline.pl lub telefoniczny pod numerem +48 669 67 57 47

Praktyczny oraz elegancki prezent, który ucieszy obdarowanych.

Staraliśmy się opisać parametry każdej ramki w taki sposób, aby najłatwiej było Państwu dobrać ich parametry do własnych wymagań. Wiemy jednak, że nie zawsze opis zawiera to, czego Państwo byście oczekiwali. W gąszczu dostępnych możliwości często trudno jest wybrać coś odpowiedniego - w takiej sytuacji jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Doradzimy, jaki model spełni Państwa wymagania. Najpopularniejsze są ramki o przekątnej ekranu 7 cali. Posiadamy również modele bardziej zaawansowane, których przekątna wyświetlacza to nawet 15 cali! Na każdym modelu możemy umieścić firmowe logo.
Każda ramka posiada własne menu, które umożliwia jej konfigurację. Dysponujemy modelami, które mają menu w języku polskim! Wgrywamy logo firmy, które pojawia się jako pierwsze zdjęcie zaraz po wstępie producenta. Możemy również wgrać życzenia, podziękowania itp.

Szybki kontakt
Dział sprzedaży

tel.: +48 669 67 57 47
Email: biuro@giftyonline.pl

Dane firmy:
B&D Consulting
Srebrzyszcze, ul. Dorohuska 28
22-100 Chełm

NIP: 9111868976
REGON: 061532465

© 2013 giftyonline.pl All Rights Reserved.

giftyonline.pl Designed & Developed by 

  • Wyślij zapytanie na biuro@giftyonline.pl
  • Wskaż produkty oraz ilości.
  • Dołącz poglądowe logo do zapytania.
  • Przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację.
  • Zaakceptuj ofertę, zamów i oczekuj na dostawę.

telefon kontaktowy:
+48 669 67 57 47

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Jak zamawiać?  

W celu uzyskania wyceny dla interesującej Państwa ilości wybranego produktu, bądź opcji produktu z nadrukiem firmowym, prosimy o kontakt mailowy biuro@giftyonline.pl lub telefoniczny pod numerem +48 669 67 57 47

Kontakt