Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm
Ekskluzywne prezenty i gadżety reklamowe dla firm

KONTAKT:   +48 669 67 57 47  
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przenośny komputer z ważnymi biznesowymi danymi wymaga szczególnej ochrony. Polecamy Państwu markowe plecaki na służbowe narzędzia pracy, które zapewnią laptopom Waszych pracowników czy kontrahentów optymalne bezpieczeństwo podczas transportu. Zapewniamy bogaty wybór akcesoriów podróżnych z nadrukiem, dostosowanych do rozmaitych wymiarów  matryc komputerowych - od 13” i 14”, po notebooki o przekątnej ekranu większej niż 15”4. Dzięki nim, każdy biznesowy laptop , umieszczony w specjalnej przegrodzie plecaka, w skuteczny sposób uniknie ucisku lub otarć! Zewnętrzne kieszenie naszych gadżetów personalizujemy za pomocą nadruku, graweru lub tłoczenia logo. Znakowanie podkreśli prestiżowy charakter upominku oraz wzmocni pozycję Państwa marki!

W celu uzyskania wyceny dla interesującej Państwa ilości wybranego produktu, bądź opcji produktu z nadrukiem firmowym, prosimy o kontakt mailowy biuro@giftyonline.pl lub telefoniczny pod numerem +48 669 67 57 47

Stylowy i bezpieczny plecak na laptop dla pracowników.

W ciągłym biegu nie zwracamy uwagi na co narażone są nasze przenośne komputery osobiste. Najwygodniejszą formą ich transportu jest wykorzystanie plecaka na laptop. Specjalne wyposażenie takich plecaków zabezpiecza nasz komputer i umożliwia wygodne jego przenoszenie. Miękka wewnętrzna kieszeń sprawia, że nacisk z zewnątrz jest tłumiony i w mniejszym stopniu oddziaływuje na laptop. Więszkosć plecaków dodatkowo została wyposażona w liczne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzna na dodatkowe rzeczy. Teraz możemy mieć ze sobą równiez notatki, przypory do pisania, odtwarzacz mp3 i inne przedmioty. Zewnętrzna kieszeń główna to idealne miejsce na umieszczenie firmowego logotypu. Będzie widoczny podczas noszenia plecaka przez użytkownika.

Szybki kontakt
Dział sprzedaży

tel.: +48 669 67 57 47
Email: biuro@giftyonline.pl

Dane firmy:
B&D Consulting
Srebrzyszcze, ul. Dorohuska 28
22-100 Chełm

NIP: 9111868976
REGON: 061532465

© 2013 giftyonline.pl All Rights Reserved.

giftyonline.pl Designed & Developed by 

  • Wyślij zapytanie na biuro@giftyonline.pl
  • Wskaż produkty oraz ilości.
  • Dołącz poglądowe logo do zapytania.
  • Przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację.
  • Zaakceptuj ofertę, zamów i oczekuj na dostawę.

telefon kontaktowy:
+48 669 67 57 47

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Jak zamawiać?  

W celu uzyskania wyceny dla interesującej Państwa ilości wybranego produktu, bądź opcji produktu z nadrukiem firmowym, prosimy o kontakt mailowy biuro@giftyonline.pl lub telefoniczny pod numerem +48 669 67 57 47

Kontakt